O NAS

Jak to się zaczęło..

O NAS

2 zmiany

wychodzimy na przeciw

97%

zadowolonych pacjentów

6 Doktorów i Specjalistów

pracuje dla Ciebie

od 1994 r.

doświadczenie

Początki działaności

W 1994 roku Izabela i Marek Kronicowie otworzyli prywatną przychodnię lekarską KROMEDIC, która w 2002 r została przekształcona w NZOZ KROMEDIC – od tej pory jej kierownikiem jest lekarz stomatolog Izabela Kronic.

Od początku istnienia nastawieni byliśmy do świadczenia prywatnych usług medycznych w możliwie jak najszerszym zakresie, wysokim standardzie i przystępnych cenowo.

Wybudowanie nowej siedziby

W 2010 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych pacjentów nowo wybudowany, trzykondygnacyjny budynek. Na parterze znajdziecie Państwo wygodną poczekalnię połączoną z rejestracją, trzy nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne ze stanowiskiem higieny jamy ustnej, z wydzieloną sterylizatornią z nowoczesnym systemem dezynfekcji i sterylizacji oraz własną pracownię rtg.

Na pierwszym piętrze znajduje się zakład fizjoterapii i rehabilitacji, szatnia z przebieralniami dla pacjentów, sala kinezyterapii, przestronne boksy do zabiegów z zakresu fizykoterapii oraz gabinet masażu.

Na drugim piętrze znajduje się gabinet ogólno-lekarski, gabinet ginekologiczny z kabiną higieny oraz gabinet kosmetyczny.

Budynek naszej przychodni spełnia wszystkie europejskie normy architektoniczne i sanitarne dla obiektów użyteczności publicznej oraz jest w pełni przystosowany do przyjęcia pacjentów niepełnosprawnych – posiada windę dla niepełnosprawnych oraz toalety i łazienki dostosowane dla tych potrzeb.

Czym się zajmujemy

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi stomatologiczne w pełnym zakresie: od stomatologii zachowawczej, przez chirurgię stomatologiczną, endodoncję, laseroterapię po specjalistyczne usługi protetyczne. Chętnie pomagamy przełamać barierę strachu małym pacjentom. Naszym celem jest nie tylko leczenie chorób uzębienia ale również zapobieganie im. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę stomatologiczną oraz kształtowanie właściwych nawyków higienicznych i dietetycznych wśród pacjentów.

Staramy się aby nasi pacjenci mieli piękny i zdrowy uśmiech. W trosce o Państwa zdrowie i urodę ciągle zwiększamy zakres świadczonych usług i podnosimy ich poziom zgodnie z najnowszymi osiągnięciami współczesnej stomatologii. Lekarze sukcesywnie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w ogólnopolskich kursach i zjazdach stomatologicznych a nasze pomoce dentystyczne ukończyły szkołę na kierunku Higienistki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Nasi lekarze mają czas aby porozmawiać z każdym pacjentem, odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać jego obawy bądź wątpliwości.

Staramy się osiągnąć doskonałą współpracę lekarz – pacjent aby uzyskać najlepsze efekty leczenia oraz miłą i bezstresową atmosferę. Nie musicie się Państwo obawiać wizyty u stomatologa – w naszej przychodni wszystkie zabiegi mogą być bezbolesne – znieczulenie miejscowe: nasiękowe i przewodowe. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi, planując poszczególne etapy oraz kilka możliwych planów leczenia. Każdemu badaniu towarzyszy bezpłatny instruktaż higieny jamy ustnej.

Zajmujemy się również rehabilitacją narządu ruchu i terapią manualną. Zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych fizjoterapeutów i masażystów. Przez cały czas doskonalimy nasze umiejętności zawodowe dzięki czemu dysponujemy nowoczesną wiedzą i umiejętnościami z zakresu usprawniania pacjenta. Proponowane przez nas metody leczenia są bezpieczne i skuteczne. Terapię ruchową wspomagamy zabiegami fizykalnymi w zakresie elektroterapii, magnetoterapii,krioterapii, sonoterapii, światłoterapii, laseroterapii i masażu leczniczego. Dla pacjentów szukających relaksu proponujemy masaże relaksujące połączone z aromaterapią i muzykoterapią. Zapewniamy zabiegi w komfortowych warunkach.

Proponujemy Państwu konsultacje medyczne u naszych specjalistów z zakresu ginekologii, endokrynologii. Wykonujemy badania USG. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i rzetelnie badamy.

W kontaktach pomocny jest również nasz wykwalifikowany personel pomocniczy. Panie rejestratorki służą wszelką informacją organizacyjną oraz pomogą w ustaleniu wizyty. Regularnie uczestniczą w kursach doskonalących podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta i komunikacji interpersonalnej.

Stosujemy zasadę umawiania pacjentów na konkretne terminy (dzień i godzina), co pozwala zaoszczędzić tak cenny dla nas wszystkich czas. Na wizytę można umówić się telefonicznie bądź osobiście w rejestracji naszej przychodni.